ROLİNG ROOF TAVAN – Teknik Yapı Otomasyon

ROLİNG ROOF TAVAN

1-Alüminyum paneller açılarak istenilen oranda  gün ışıgından, havalandırmadan  faydalanarak gölgelendirme imkanı sağlamaktadır.
2-Sistem %5 eğim ile çalışmaktadır.

3-50m2 alana kadar  tek ünite yapılabilmektedir.

4-Panel Tavan  üzerine gelen yağış,paneller üzerinde bulunan dere sayesinde   dış alana tahliyesi   sağlanmaktadır.Suyu asla iç ortama geçirmez. Epdm conta kullanılmaktadır.

5-Yağışlı havada paneller belli bir açı ile açılırken ; iç ortamın havalandırmasını yaparken ,suyun içeri girmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

6-Tavan da her türlü iç aydınlatma ve ısıtma sistemi uygulaması yapılabilmektedir
7-Sistem 8 m genişliğine kadar tek ünite olarak yapılabilir ve birden fazla üniteler eklenerek sınırsız alan gölgelendirmesi yapılabilir.

8-Sistem yatay taşıyıcıları Max. 300 cm de bir atılmalıdır.

9-Kullanılan tüm profiller ve aksesuarlar paslanmazdır.Kullanılan taşıyıcı profiller 100*100*4 mm ve 60*120*4 mm kutu ayaklardır.Taşıcı çelik konstrüksiyona gereksinim duyulmaz.

10-Sistem her türlü terazisiz ortamda ; taşıcı ayaklar sayesinde kendini dengeye alıp sorusuz çalışabilmektedir.

11-Sistem tahrik gücünü 120 Nm tork 425 W ve  300nm tork 880 W Lık  2 ayrı (1 takım)motorla tahrik   edilmektedir.Hareket algılayıcı switclerle sistem güvenliği sağlanmaktadır.

12-Standart renk, fırtına mavisi (Ral 7016) taşıyıcılar ve krem (Ral 9001) renk panellerden oluşmaktadır,İstenilen renkte uygulama yaptırılabilir.

13-Yedek parçaları 2 yıl garantilidir.